MASTERCLASS
Makijaż I stopnia
z Aleksandrą Latos
Zapisz się na kurs!
O MNIE
Ukończyłam roczną policealną szkołę na kierunku Wizaż i Stylizacja, odbyłam kurs makijażu "Intense PRO" w warszawskiej PRO Makeup Academy pod okiem mistrzów w zawodzie Daniela Sobieśniewskiego i Karoliny Matraszek, szlifowałam umiejętności pod okiem utalentowanych wizażystek Iryny Soroki i Eweliny Zych (16 kwietnia odbędę też warsztaty pod okiem genialnej Kamili Patyny).

Doświadczenie zawodowe zbierałam pracując przy sesjach zdjęciowych w magazynach branży Beauty i Fashion, pracując podczas pokazów mody i autorskich projektów stylistów fryzur oraz wciąż pracując z klientem indywidualnym (makijaże ślubne, okazjonalne, do sesji zdjęciowych).

Od 2017 roku jestem trenerem makijażu w Instytucie Trementi, a od jesieni 2018 prowadzę indywidualne lekcje i kursy dla wizażystów.Curiosity about life in all its aspects, I think, is still the secret of great creative people.
O Master Classie
Stworzyliśmy dla was ambitny i szeroki program nauczania w ramach jednodniowych pokazów ( Master Class) z makijażu, które nie zajmą u was zbyt dużo czasu, ale znacznie polepsza własne umiejętności.

Przyjmujemy tutaj zarówno osoby, które chcą dowiedzieć się o sztuce makijażu i wypróbować siebie w nowej profesji , jak i takich, które chcą w gruntowny i nowoczesny sposób uporządkować swoje wiadomości i umiejętności w rozpowszechnionej BEAUTY sferze.

"
"
4
GODZINY
1
SERTYFIKAT
O ZAKOŃCZENIU
10
MAKS. SŁUCHACZEJ
5
LAT DOŚWIADCZENIA
Opis pokazu:

Pokaz odbywa się w ciągu 3-4 godzin

Z szczegółowym opisem każdego ruchu szkoleniowiec tłumaczy metodę malowania modelki

Pokaz będzie translowany na wielki monitor, który umożliwi rozpatrzenie najdrobniejszych detali makijażu

Na początku i pod koniec każdego pokazu pyszne przekąski i kawa

Przyjemne prezenty i niespodzianki na zakończenie pokazu

Wielka i przestrzenna sala z dobrym oświetleniem, aby umożliwić dla państwa maksymalny komfort

Made on
Tilda